Red corner
VO DOMY Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy
Interier   Dnes je sobota 24. 02. 2018, Meniny má Matej
Vyhľadávanie:  
Interier
spacer
PROJEKTY DOMOV    
KONŠTRUKCIE    
NOVINKY    
PORADŇA BÝVANIA    
O NÁS    
   O nás    
   Referencie    
   Tlačové správy    
   Kariéra    
KONTAKT    
NEWSLETTER    
O NÁS

Firma VO DOMY, s.r.o. je malá rodinná firma. Svoju veľkosť nevnímame ako hendikep ale skôr ako výhodu. Umožňuje nám to sa lepšie prispôsobovať potrebám našich klientov a nevzniká neosobný vzťah, kde by klient bol len číslom.
Na počiatku bola naša firma jedným z viacerých subdodávateľom pre montáž domov koncernu BIEN ZENKER na Slovensku. Priebežne sme začali našim klientom stavať domy podľa svojej predstavy a ponuku montáži pre iných výrobcov sme ukončili.

Držíme sa motta: Rodina rodine.

Vieme, že výstavba domu sa často krát na Slovensku spája so stresom, veď sa jedná o investíciu celoživotných úspor a zadĺženie sa na dlhé desiatky rokov. Práve z tohto dôvodu sa snažíme vo firme s klientom o osobný prístup. Sme radi, keď sa z našich klientov neskôr stávajú naši rodinní priatelia.
Firma VO DOMY s.r.o. ponúka všetkým záujemcom okrem výstavby rodinných domov aj poradenstvo za účelom výstavby kvalitných a cenovodostupných rodinných domov.

  Projekty domov  |   Chcete sa opýtať?  |  Objednávka  |  Kontakt  |  © VO DOMY, s.r.o. 2018