Red corner
VO DOMY Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy
Interier   Dnes je sobota 24. 02. 2018, Meniny má Matej
Vyhľadávanie:  
Interier
spacer
PROJEKTY DOMOV    
KONŠTRUKCIE    
   Energetická náročnosť    
   EUROPANEL    
   LIGNOTREND    
   Inteligentné riešenia    
NOVINKY    
PORADŇA BÝVANIA    
O NÁS    
KONTAKT    
NEWSLETTER    
Inteligentné riešenia

Kontrolované vetranie
Vďaka kvalitnému kontrolovanému vetraniu vzniká v dome príjemná klíma, pretože sa použitý vzduch napr. z kuchyne a kúpeľne odsáva a na jeho miesto prúdi do domu vzduch čerstvý. Ľudia trpiaci na alergie majú pri tomto systéme možnosť nasávaný čerstvý vzduch dodatočne prefiltrovať cez špeciálny filter na peľ.

Využitie dažďovej vody
Pitná voda je pridrahá nato, aby sa použila ako voda do WC, pračiek a na polievanie záhrady. Ako riešenie vám ponúkame systém na využitie dažďovej vody, s ktorým zredukujete použitie pitnej vody o 40%. Šetríte tak nielen životné prostredie, ale aj vašu peňaženku.

Využitie solárnej energie
Za slnečnú energiu neplatíte, preto ju využite! Solárne zariadenie vám zabezpečí na sedem až dev仝 mesiacov prípravu teplej úžitkovej vody. Znížte si náklady na ohrev, nechajte slnko platiť účty za Vás.

Tepelné čerpadláTepelné čerpadlo využíva energiu z prírody. Väčšinu energie, ktorú tepelné čerpadlo dodáva na vykurovanie alebo prípravu teplej úžitkovej vody môže brať z naakumulovaného tepla zeme, vody alebo vzduchu. Vykurovanie tepelným čerpadlom znamená využívanie samoobnovovacej energie. Nakoľko sa ale jedná o finančne drahšiu technológiu, oplatí sa teda prepočítať investičné náklady s návratnosťou.

  Projekty domov  |   Chcete sa opýtať?  |  Objednávka  |  Kontakt  |  © VO DOMY, s.r.o. 2018