Red corner
VO DOMY Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy
Interier   Dnes je sobota 24. 02. 2018, Meniny má Matej
Vyhľadávanie:  
Interier
spacer
PROJEKTY DOMOV    
KONŠTRUKCIE    
NOVINKY    
PORADŇA BÝVANIA    
O NÁS    
KONTAKT    
NEWSLETTER    
Firma VO DOMY na výstave DOMEXPO 2014.


Dňa 24. až 27.apríla 2014 sa naša firma zúčastnila na výstave drevostavieb DOMEXPO 2014 v Nitre. Návštevníci nášho stánku sa mohli prvý krát oboznámiť s novinkami v podobe domov nano a lupo, ktoré predstavujú výstavbu podľa filozofie Light Building ponúknutou našim obchodným partnerom firmou Europanel. Pre tých z Vás, ktorí to nestihli a nenavštívili ste nás na tejto výstave, prináša filozofia Light Building investorom ľahkosť, kvalitu, rýchlosť a unikátne tepelné technické vlastnosti.

Okrem domov nano a lupo mohli návštevníci na našom stánku vidieť prezentáciu decentrálnej rekuperácie, techniku zakladania na zemných vrutoch, teplovzdušného solárneho kolektora ako aj interiérovej tehly Vital.
Počas dní výstavy Domexpo sa mnohí z návštevníkov zapojili do ankety, ktorá sa konala priamo na našom stánku. Tých z Vás, ktorí ste sa zapojili do tejto ankety sme zapojili do žrebovania o bytový doplnok. Pôvodne sa mal žrebovať len jeden výherca. Nakoľko ste nám Vašim záujmom o naše domy a služby urobili radosť, rozhodli sme sa v deň žrebovania t.j. 28.apríla vyžrebovať miesto jedného rovno troch výhercov.

Výhercami ankety sa stali: Henrieta Vrábelová, Kristína Pukanová a Marian Henc.

Výhercom gratulujeme a budeme ich v nasledujúce dni kontaktovať.  Projekty domov  |   Chcete sa opýtať?  |  Objednávka  |  Kontakt  |  © VO DOMY, s.r.o. 2018