Red corner
VO DOMY Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy spacer Ukazka: Montovane domy
Interier   Dnes je sobota 24. 02. 2018, Meniny má Matej
Vyhľadávanie:  
Interier
spacer
PROJEKTY DOMOV    
KONŠTRUKCIE    
NOVINKY    
PORADŇA BÝVANIA    
O NÁS    
KONTAKT    
NEWSLETTER    
 Editorial  
Firma VO DOMY na výstave DOMEXPO 2014.


Dňa 24. až 27.apríla 2014 sa naša firma zúčastnila na výstave drevostavieb DOMEXPO 2014 v Nitre. Návštevníci nášho stánku sa mohli prvý krát oboznámiť s novinkami v podobe domov nano a lupo, ktoré predstavujú výstavbu podľa filozofie Light Building ponúknutou našim obchodným partnerom firmou Europanel. Pre tých z Vás, ktorí to nestihli a nenavštívili ste nás na tejto výstave, prináša filozofia Light Building investorom ľahkosť, kvalitu, rýchlosť a unikátne tepelné technické vlastnosti.

Okrem domov nano a lupo mohli návštevníci na našom stánku vidieť prezentáciu decentrálnej rekuperácie, techniku zakladania na zemných vrutoch, teplovzdušného solárneho kolektora ako aj interiérovej tehly Vital.
Počas dní výstavy Domexpo sa mnohí z návštevníkov zapojili do ankety, ktorá sa konala priamo na našom stánku. Tých z Vás, ktorí ste sa zapojili do tejto ankety sme zapojili do žrebovania o bytový doplnok. Pôvodne sa mal žrebovať len jeden výherca. Nakoľko ste nám Vašim záujmom o naše domy a služby urobili radosť, rozhodli sme sa v deň žrebovania t.j. 28.apríla vyžrebovať miesto jedného rovno troch výhercov.

Výhercami ankety sa stali: Henrieta Vrábelová, Kristína Pukanová a Marian Henc.

Výhercom gratulujeme a budeme ich v nasledujúce dni kontaktovať. 
 Náhodný dom  

   Suona 74
Nahodny dom


 Naše tipy  
Otestujte sa Otestujte sa
Inteligentné riešenia Inteligentné riešenia

 Anketa  
Myslíte si, že máte dosť informácií aby ste si vedeli vybrať vhodný stavebný pozemok?
ano
60%ano
nie
40%nie
  Projekty domov  |   Chcete sa opýtať?  |  Objednávka  |  Kontakt  |  © VO DOMY, s.r.o. 2018